koucink

Koučink

Nejraději - i proto, že s nejlepšími výsledky - provázím své klienty při rozvoji potenciálu formou koučinkových programů.

Koučink je nejlepší metoda, jak povzbudit každého z nás, aby objevil celý svůj potenciál, všechny své zvláštní talenty a pozitivní osobnostní charakteristiky, které mu pomohou najít a naplnit své cíle, své opravdové touhy i přání a pocítit každou novou zkušenost jako dar a příležitost k rozvoji.

Koučování – rozvoj osobnosti, zvyšování výkonnosti a spokojenosti a zároveň dnes stále zajímavější manažerský nástroj či styl vedení dospělých i dětí.

Základním postojem kouče je přesvědčení, že všichni lidé jsou v něčem dobří a pokud jsou správně motivovaní, mohou dosáhnout všech svých vytčených cílů. Za podpory kouče jich dosáhnou snadněji a rychleji.

Koučink se aplikuje především ve formě individuální práce s koučovaným, kde kouč pomáhá nalézt koučovanému smělou a rychlou cestu k cíli, tedy cestu ke zvýšení své výkonnosti a spokojenosti, cestu k lepší kvalitě života. Je to specifický a velmi efektivní proces, ve kterém koučovaný aktivně pracuje a učí se efektivně poznávat a používat „sám sebe", proaktivně rozvíjí svůj potenciál.

  • Ideálním příjemcem koučinku je každý, kdo je ochoten začít myslet a konat jinak, aby získal jiné (lepší, rychlejší) výsledky.
  • Ideální příjemce koučinku ví, že má obrovský potenciál, ale již rozpoznal, že jej ještě plně nevyužívá.
  • Ideální příjemce koučinku již zjistil, že jen on sám někde uvnitř nejlépe ví, co je pro rozvoj jeho potenciálu nejlepší a nejdůležitější a věří, že mu koučink pomůže to lépe vyjádřit a snadněji naplnit.
  • Ideální příjemce koučinku chce jako osobnost růst, být spokojenější a výkonnější.

Canon 14
Canon 26
Canon 3
Canon 20
Nikon 61

Koučink je v celém světě dynamicky se rozvíjející i manažerská a rodičovská i wellness disciplina.

A čím to je? Co víc lidi motivuje, čemu více věří, co raději zkusí? Když jim řeknete, co a jak mají udělat nebo když najdou s vaší pomocí cestu sami? A platí to stejně při vedení lidí ve sportu, v manažerském výcviku, ve výchově dětí i při hledání rovnováhy mezi osobním a pracovním životem.

Wellness koučink je mocný proces, který může ukončit všechny zápasy a boje vašeho života a odstartovat hladkou jízdu za vaším klidem, úspěchem a spokojeností.

KONTAKTUJTE MĚ PRO OBJEDNÁNÍ KOUČINKU