moje wellness

Projekt: MOJE WELLNESS - prožitková verze

Chcete si začít život opravdu užívat? Chcete říct všem blízkým a přátelům: Konečně se cítím skvěle a mám energii! Vím, jak odpočívat a zvládat stres! Vím, co jím! Vím, jak se hýbat! Vím, jak pracovat a žít dobře! Vím, jak být v klidu.

Nabízíme vám průvodce k wellness v jeho pravé podstatě – dostat mysl, tělo i ducha do rovnováhy. Nabízíme vám možnost vytvořit si váš vlastní
Projekt: MOJE WELLNESS.

  • Navštívíte nás v domě Réví často zalitém sluncem, hned na kraji Lednicko-valtického areálu. Podkrovní apartmán s domácí snídaní a naším vínem je vám k dispozici. Nekupujete si jen ubytování, ale i soukromí a průvodce ke skutečnému wellness.
  • Poskládáte si čas u nás strávený podle sebe (1-7 dnů) a to včetně zážitků a sbírání inspirace (procházka v parku, vyjížďka na kole, sauna, degustace místních specialit a především našeho bio vína Réví přímo u nás ve sklepě, můžete zkusit být i na chvíli vinařem). Nejdelší část dne budete věnovat své práci, včetně práce na rozvoji vašeho potenciálu vstříc vašemu wellness.
  • S výběrem i realizací vašich wellness cílů vám ráda pomůžu já – váš osobní wellness kouč.
  • Prožitek rozvoje vašeho potenciálu naplno v domě Réví vám otevře nové obzory pro nastavení a dosahování vašich cílů, odnesete si umění vytvořit osobní wellness plán a nespočet autentických zážitků k tomu.
  • Pokračovat v budování vašeho wellness můžete s jedním z našich elektronických průvodců.

ZAJÍMÁ MĚ TO. CHCI ÚVOD DO PROJEKTU: MOJE WELLNESS

Nikon 10
Nikon 35
Nikon 41
Nikon 48
Nikon 59